O mně

Jsem moc ráda, že jste zabloudili na můj blog. A těší mě, že vás zajímá, kdo za ním stojí. Jmenuji se Ivana, bydlím v jihočeské metropoli, kde by chtěl žít každý (modří už vědí) a miluji vaření, pečení a vůbec vše, co se mihlo kolem jídla. A právě z lásky ke všemu jedlému vznikají příspěvky na Cupcakes and City, jejichž prostřednictvím se vám snažím minimálně jednou za měsíc, představovat své sladké kreace.

Proč jsem začala psát blog?

Často jsem byla svými kamarádkami, kolegyněmi z práce a všeobecně lidmi z mého okolí kárána, že pořád peču, nosím ochutnávky, a když jim výtvor chutná, nechci jim dát recept. Což samozřejmě nebyla pravda (nejsem přece žádná sobecká potvora :-D)!!! Pravdou je, že peču i vařím věčně od ruky a váha pro mě byla donedávna sprosté slovo… popřípadě ta placatá věc v rohu kuchyně. Časem jsem se ale polepšila a recepty jsem jim začala posílat na mail, což se mi po nějaké době přestalo zdát dostatečně efektivní. A protože jsem s blogováním měla už nějaké ty zkušenosti, vytvořila jsem stránku cupcakes and city, kde se o své recepty dělím se všemi, kteří o ně mají zájem. 

Myslím, že jsem toho o sobě a svém motivu, proč píšu blog, řekla tak akorát, aby to sem někdo dočetl :-D. 

Kdyby vás zajímaly střípky z mého sladkého života, mrkněte na: 

       ♥ Facebook,
       ♥ Pinterest,
       ♥ Instagram.

A pokud by vás zajímalo cokoliv jiného, neváhejte se zeptat. Budu moc ráda, když se se mnou podělíte o své názory prostřednictvím komentářů pod články nebo mi napíšete mail na cupcakesandcity@gmail.com.

Děkuji za návštěvu a přeji krásný den.

xoxo Ivča

PS: Takhle to dopadlo, když jsem dělala candy-bar na kamarádky svatbu a měla jsem úúúúplně volnou ruku:
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář! A přeji hezký den, Ivča :-)